خرید فرش 700 شانه

خرید فرش 700 شانه را مستقیم از کارخانه بخرید همراه با ارسال رایگان به سراسر کشور. شرکت فرش کاشان با حذف واسطه‌ها اقدام به فروش مستقیم فرش از کارخانه نمود. تا شما مشتری گرامی فرش منزل‌تان را به قیمت کارخانه بخرید. فرش 700 شانه با تراکم 2550 تولید می‌شود. تولیدات 700 شانه فرش کاشان با نخ 100% اکرلیک هیت ست بدون پرز و حساسیت تولید می‌شود. قالی خوب یک نیاز برای هر خانه است با خرید فرش کاشان مهمان شما هستیم.

 

فرش 700 شانه طوسی

جدیدترین رنگبندی برای فرش 700 شانه رنگ طوسی است، البته این رنگ با رنگ نقره ای ادغام شده است. تا رنگی ویژه و البته روشن داشته باشد، فرش طوسی از نظر زیبایی و چرک تاب بودن بهترین فرش است. این رنگبندی هم برای خانه‌های کوچک و هم خانه‌های بزرگ مناسب است. زیرا نه تیره است که خانه را دلگیر کند و نه روشن است که زود کثیف شود. این رنگبندی ابتدا در فرش 1500 شانه و 1200 شانه تولید شد و بعد به دلیل استقبال مردم. فرش طوسی 700 شانه با تراکم 2550 نیز تولید شد.

قیمت فرش 700 شانه

همیشه یکی از مسائل مهم در خرید انتخاب بهترین فرش از همه نظر است. دوام و کیفیت اولین ملاک و بعد قیمت و گارانتی، ملاک‌های دیگر خریداران است. شما چه چیزی از یک فرش می‌خواهید؟ کیفیت، ظرافت، لطافت؟ کدام را می‌خواهید. ما در شرکت فرش کاشان بهترین فرش 700 شانه تولید می‌کنیم. و این موضوع را با گارانتی بلند مدت 5 ساله ضمانت می‌کنیم.

فرش افشان 700 شانه

دکوراسیون فرش افشان به دلیل یکپارچه بودن نقشه افشان، فضای خانه را بزرگتر نمایش می‌دهد. اگر فضای کوچکی دارید یا می‌خواهید فضای پذیرایی‌تان را بزرگتر نشان دهید فرش افشان بخرید. رنگ دودی و سرمه‌ای باعث کوچک شدن فضای پذیرایی شما می‌شود اما فرش روشن فضای خانه را بزرگتر می‌کند. همه چیز بستگی به ابعاد و اندازه پذیرایی شما دارد اگر کوچک است فرش افشان با زمینه روشن انتخاب کنید. فرش کلاسیک و رنگ تیره برای پذیرایی بزرگ مناسب است.

ضخامت فرش 700 شانه

کلفتی یا ضخامت یکی از مزایای فرش 700 شانه است اگر فرش ضخیم می‌خواهید بهترین انتخاب است. نرم بودن برای کسانی که اهل زیاد نشستن و خوابیدن روی فرش هستند بسیار مهم است. با مبل شدن خانه شاید استفاده فرش بیشتر جنبه تزئین داشته باشد تا کاربردی. کمترین ضخامت فرش در فرش 1500 شانه است که با خاب 5 الی 6 میلیمتر بسیار نازک است.

تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه

خاب فرش یک مقیاس مهم در شانه‌های مختلف است فرش 700 شانه بیشترین خاب را دارد. فرش 1200 شانه با خاب حدود 6 تا 7 میلیمتر یک خاب متوسط و معمولی را دارد. استاندارد خاب فرش 700 شانه بین 8 تا 10 میلیمتر است که اصطلاحا فرش خاب بلند نام دارد. نرمی و لطافت فرش 700 شانه از فرش 1200 شانه بیشتر است. برای کسانی که روی زمین می‌نشینند فرش 700 شانه مناسب است زیرا فرش 700 شانه نرم‌تر است.

خرید اینترنتی فرش 700 شانه

برای خرید اینترنتی فرش می‌توانید به سایت فرش شاهکار خاطره کاشان مراجعه نمایید. فرش شاهکار خاطره کاشان با سابقه چند ساله در زمینه فروش اینترنتی فرش یک سایت قابل اطمینان در کاشان است. با خیالی راحت به خرید فرش از کارخانه اقدام کنید زیرا کارخانه بهترین کیفیت را به شما ارائه می‌دهد. ضمانت نامه کارخانه باعث اطمینان خاطر شما از خریدتان خواهد شد.