قالی 1500 شانه

خرید فرش 1500 شانه، عرضه مستقیم فرش 1500 شانه با تراکم 4500 و نخ 100 درصد اکرلیک هیت ست از کارخانه. شرکت فرش کاشان با فروش مستقیم فرش از کارخانه به مشتریان باعث حذف دلالان و واسطه‌ها شده است. واسطه‌ها در صنعت فرش ماشینی باعث افزایش قیمت فرش و در نتیجه زیان مشتریان خانگی می‌شوند. برای خرید مستقیم فرش کافیست با شماره 09135682254 تماس بگیرید. به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به شما هستیم.

یکی از شاهکارهای فرش ماشینی در دنیا تولید فرش ماشینی 1500 شانه است. این فرش رقیب جدی فرش دستباف قم است، تا جایی که برخی از کارشناسان زیبایی این فرش را بیشتر می‌دانند. کیفیت و دوام این فرش با استفاده و شسشوی صحیح بین 10 تا 15 سال است. همچنین شرکت فرش کاشان این فرش را 36 ماه ضمانت می‌کند. اگر دوست دارید فرشی زیبا در حد فرش دستباف داشته باشید و زیاد هزینه نکنید. خرید این فرش بهترین انتخاب است خرید فرش کاشان.

 

خرید فرش 1500 شانه

زیبای را در یک نگاه ببینید! هنری مانند فرش را ایرانیان کشف کردند. درست است که فرش یک زیرانداز و یک وسیله برای راحتی است. اما انسان به دلیل تمایلی که به زیبایی دارد، حتی زیراندازش زیبا است. همه ما به نحوی با فرش و نقشه آن ارتباط برقرار می‌کنیم، از بچگی تا بزرگسالی در نخ نقشه فرش هستیم. اگر تجربه بافت فرش دستباف را داشته باشیم بیشتر این مورد را حس می‌کنیم. حال این هنر دستی به هنری ماشینی تبدیل شده است ولی زیبایی آن حذف نشد است.

کشور ترکیه یکی از تولید کنندگان بزرگ فرش ماشینی در دنیا است. این کشور با آنکه بازارهای بزرگ اروپا و امریکا را در دست دارد باز هم یک مشکل بزرگ دارد. فرش‌های تولید کشور ترکیه زیبایی بصری ندارد و اکثرا ساده هستند. گل و بوته و نقوش اسلیمی و ختایی در فرش‌های ترک وجود ندارد. درست است که برخی همین الان در ایران نیز همین نوع فرش‌ها را دارند. ولی اگر از انها هم بپرسید فرش ایرانی با نقش‌های زیبایش چیز دیگری است.

برخی از ما دوست داریم فرش دستباف داشته باشیم، اما به دلیل قیمت بالا توان خرید نداریم. حال اگر فرشی باشید که به زیبایی فرش دستباف باشید و قیمتی خیلی ارزان‌تر از فرش دستباف داشته باشد. چه می‌کنیم؟ می‌خریم یا نمی‌خریم؟ قطعا می‌خریم زیرا ما ایرانی‌ها حتی به زیرانداز خودمان نیز توجه داریم. 1500 شانه و 1200 شانه شاید از نظر زیبایی نزدیک به هم باشند ولی فرش 1500 شانه چیز دیگریست.

فرش افشان 1500 شانه

نقشه افشان بخریم یا کلاسیک؟ به نظر من نقشه افشان برای خانه‌های فعلی که اکثرا کوچک هستند. بهترین انتخاب است زیرا این نقشه فضای خانه را بزرگتر جلوه می‌دهد و باعث می‌شود خانه دلگیر نشود. همچنین این نقشه به دلیل طراحی یکپارچه با همه جور دکوراسیونی ست می‌شود. دکوراسیون کلاسیک دارید یا مدرن، فرقی ندارد چون نقشه افشان هر دو را زیبا می‌کند. در قدیم این نقشه در فرش‌های دستباف بود و به دلیل استقبال مردم از آن. شرکت‌های فرش ماشینی نیز از آن استفاده کردند، چون سلیقه مردم مساوی با خرید بیشتر است.

فرش 1500 شانه گل برجسته

محصولات گل برجسته یکی از پرفروش‌ترین محصولات یکی دو سال اخیر هستند تا جایی که اکثر شرکت‌ها بافت ساده را متوقف کردند. و شروع به تولید فرش گل برجسته نمودند، زیرا این محصولات در حال حاضر ترند بازار هستند. فرش شاهکار خاطره با عرضه محصولات گل برجسته طلاکوب پایش را فراتر نهاده و زیبایی را به خانه شما می‌آورد. مدل‌های جدید فرش در شاهکار خاطره، به صورت گل برجسته طلاکوب هستند. حتی محصولات 700 شانه نیز به صورت طلاکوب تولید می‌شوند. اگر دوست دارید دکوراسیونی شیک داشته باشید محصولات طلاکوب گل برجسته را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

جدیدترین فرش 1500 شانه

فرش مد سال 1402 یکی از جدیدترین فرش 1500 شانه است. در مجموعه شاهکار خاطره با طراحی و تولید نقشه‌های جدید سعی می‌کنیم تا متنوع باشیم. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است، ما برای مشتریان سخت پسند نیز پیشنهاد ویژه داریم. محصولات شاهکار خاطره شامل: خرید فرش 700 شانه، خرید فرش 1200 شانه، فرش 1500 شانه است. همچنین محصولاتی مانند فرش آشپزخانه، فرش مدرن نیز تولید می‌شود.

قیمت فرش 1500 شانه

قالی 1500 شانه چند هست؟ قیمت فرش 1500 شانه 12 متری چند هست. برای اطلاع از قیمت فرش 1500 شانه با شماره 09135682254 تماس بگیرید. به دلیل نوسانات دلار و در پی آن افزایش قیمت نخ و مواد اولیه، قیمت فرش 1500 شانه ثابت نیست. به همین دلیل امکان درج قیمت در سایت وجود ندارد. همچنین قیمت فرش 1500 شانه براساس قیمت درب کارخانه است. و تا حدود 50 درصد ارزان‌تر از قیمت نمایشگاه‌های فرش و مغازه داران به شما عرضه می‌کنیم. پس لطفا  با ما تماس بگیرید.

 

نخ فرش 1500 شانه اکرلیک هیت ست بدون پرز و حساسیت است. این نخ یک نخ درجه یک است که تا حرارت 100 درجه سانتی گراد نمی‌سوزد. شما می‌توانید به راحتی روی این فرش، قابلمه داغ و اتو داغ بگذارید. زیرا این فرش از نخ اکرلیک پنبه است نه نخ پلی استر که با گرما بسوزد. اکرلیک به دلیل آنکه از جنسی مانند پنبه است از گرما نمی‌سوزد و جمع نمی‌شود. دوام و کیفیت این نخ در صورت استفاده صحیح تا 10 سال است.

خرید اینترنتی فرش 1500 شانه

برای خرید اینترنتی فرش 1500 شانه کافیست با ما تماس بگیرید. شماره واحد فروش کارخانه فرش کاشان 09135682254 است، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی هستند. در صورتی که طرح خاص یا سایز سفارشی می‌خواهید کافیست در زمان خرید اعلام کنید تا شما را راهنمایی کنیم. همچنین اگر در انتخاب فرش نیاز به مشاوره دارید کافیه تماس بگیرید و عکس دکوراسیون منزل‌تان را برای ما بفرستید. ما بهترین نقشه‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.